Trénink

Kdyby to bylo jednoduchý, tak to dělá každej.

Jak to u nás funguje?

Po objednání se potkáme nad hrnkem kafe a probereme, co pro tebe můžeme udělat, jaké máš cíle, a co všechno budeme potřebovat k jejich dosažení.

Konzultace

Na diagnostice u fyzio provedeme podrobnou anamnézu a doslova tě vysvlečeme do spoďárů. Není se čeho bát, všechno to děláme proto, abychom měli co nejdůkladnější informace o tvém pohybovém aparátu.

Diagnostika

Po vstupních formalitách se můžeme pustit do tréninku. Prvních pár lekcí bude hlavně o technice, protože ta je na prvním místě. Následně se pustíme do tréninků ušitých na míru tvému cíli!

Trénink

Ať už to pro tebe znamená cokoliv, v tento okamžik jsi dosáhl svého cíle a stal si se Strangerem! Ale pozor, tady tvoje cesta nekončí! Protože být Strangerem znamená neustále posouvat své hranice!

Stranger

Naše služby

Individuální trénink

Soukromý trénink dle tvých potřeb a cílů. Nemáš v tréninku žádný cíl? Bez obav, na úvodní konzultaci si nějaký stanovíme. Nevíš, jaké jsou tvé potřeby? Nevadí, to zjistíme na úvodní diagnostice. Individuální trénink je naší základní službou a jeho podstatou není se jednorázově zničit a „vyplavit endorfiny“. Hlavním cílem je dlouhodobý pokrok na cestě k tvému dlouhodobému cíli! Cena tréninku zahrnuje nejen přítomnost trenéra po dobu 60 minut (počítání opakování není zahrnuto v ceně), ale i individuální tréninkový plán vypracovaný s ohledem na tvůj zdravotní stav a s důrazem na techniku. Kafe před tréninkem už je jen třešnička na dortu!

Skupinové tréninky

Nebaví tě cvičit „forever alone“ a potřebuješ někoho, s kým můžeš zdravě soutěžit? Pokud ano, je trénink v malé skupině přesně pro tebe. „Small groups“ trénink je ideální variantou pro pokročilé klienty, partu kamarádů nebo jako pravidelný pracovní teambuilding. Pokud hledáš skupinovku ve stylu crossfitu nebo kruháčů, jsi tady bohužel špatně. Naše tréninky jsou koncipovány podobně jako tréninky individuální – přizpůsobení cílů každého klienta, plánování a dlouhodobá spolupráce. Ideální počet na jednu skupinku je 2-6 lidí. Tak co, necháš se vyhecovat?

Týmová silově-kondiční příprava

Jste sportovní tým a nemáte svého kondičního trenéra? Nemáte prostor, kde se kvalitně připravit na sezónu? Nabízíme vám obojí! Privátní zázemí a kvalitní vybavení pro offseason/inseason přípravu jen pro váš tým. Samozřejmostí je profesionální přístup od plánování tréninku, jeho vedení a zaměření na techniku cvičení, přes spolupráci s fyzioterapeutem a případně i s výživovým specialistou. Vaší kondiční přípravou vás provedeme od začátku – pohybové a kondiční testování, úvodní lekce s fyzioterapeutem, kondiční příprava dle potřeb daného sportu a fáze sezóny, průběžné a konečné testování. To vše pod dohledem fyzioterapeuta a výživového poradce. Tato spolupráce je nejkomplexnějším řešením z nabídky Strange Training. Z tohoto důvodu se cena odvíjí od časové dotace a dalších přidružených služeb. Neváhejte se ozvat a individuálně domluvíme podrobnosti spolupráce!

Trénink techniky

Chodíš do posilovny, ale nejsi si jistý svojí technikou? Máš tréninkový plán, ale nevíš, jak se dané cviky provádí? Nebo jsi sportovec a tvůj trenér nevěnuje dostatečnou pozornost technice? Pokud ano, ozvi se a domluv si termín na trénink techniky. Projedeme spolu techniku základních cviků, jako je dřep, benchpress, mrtvý tah, tlak nad hlavu nebo přemístění. Pokusíme se definovat základní chyby, odstranit je a doporučit tréninkové postupy, jak chybám předcházet. Z těchto tréninků budou benefitovat i pokročilí cvičenci, u kterých může každá malá změna techniky vést ke zlepšení maxima.

Odběr novinek

    Seš drbna a potřebuješ vědět všechno, co se děje? Přihlas se k odběru novinek!


    osobních údajů. *

    © 2022 Strange Training s.r.o.

    Nakódoval Leoš Lang