Trénink

Kdyby to bylo jednoduchý, tak to dělá každej.

Jak to u nás funguje?

Na diagnostice u fyzio provedeme podrobnou anamnézu a doslova tě vysvlečeme do spoďárů. Není se čeho bát, všechno to děláme proto, abychom měli co nejdůkladnější informace o tvém pohybovém aparátu.

Diagnostika

Pak se potkáme nad hrnkem kafe a probereme, co pro tebe můžeme udělat, jaké máš cíle, a co všechno budeme potřebovat k jejich dosažení.

Konzultace

Po vstupních formalitách se můžeme pustit do tréninku. Prvních pár lekcí bude hlavně o technice, protože ta je na prvním místě. Následně se pustíme do tréninků ušitých na míru tvému cíli!

Trénink

Ať už to pro tebe znamená cokoliv, v tento okamžik jsi dosáhl svého cíle a stal si se Strangerem! Ale pozor, tady tvoje cesta nekončí! Protože být Strangerem znamená neustále posouvat své hranice!

Stranger

Naše služby

Starter pack

Do tohoto balíčku jsme vložili přesně to, co potřebuješ na začátek tvojí cvičící kariéry u nás. To u čeho stejně všichni skončili, ať už chtěli hubnout nebo namakat prdel.

  • 1x vstupní diagnostika (75-90 min.)
  • 10x individuální trénink (45-60 min.)
  • Strange merch – triko a ponágle
  • E-book Strange Nutrition by Radek Mlýnek (základy zdravého stravování, suplementace a denních navýků)
  • 1x měření tělesného složení na InBody

Individuální trénink

Soukromý trénink dle tvých potřeb a cílů. Nemáš v tréninku žádný cíl? Bez obav, na úvodní konzultaci si nějaký stanovíme. Nevíš, jaké jsou tvé potřeby? Nevadí, to zjistíme na úvodní diagnostice. Individuální trénink je naší základní službou a jeho podstatou není se jednorázově zničit a „vyplavit endorfiny“. Hlavním cílem je dlouhodobý pokrok na cestě k tvému dlouhodobému cíli! Cena tréninku zahrnuje nejen přítomnost trenéra po dobu 45-60 minut (počítání opakování není zahrnuto v ceně), ale i individuální tréninkový plán vypracovaný s ohledem na tvůj zdravotní stav a s důrazem na techniku. Kafe před tréninkem už je jen třešnička na dortu!

Trénink techniky

Chodíš do posilovny, ale nejsi si jistý svojí technikou? Máš tréninkový plán, ale nevíš, jak se dané cviky provádí? Nebo jsi sportovec a tvůj trenér nevěnuje dostatečnou pozornost technice? Pokud ano, ozvi se a domluv si termín na trénink techniky. Projedeme spolu techniku základních cviků, jako je dřep, benchpress, mrtvý tah, tlak nad hlavu nebo přemístění. Pokusíme se definovat základní chyby, odstranit je a doporučit tréninkové postupy, jak chybám předcházet. Z těchto tréninků budou benefitovat i pokročilí cvičenci, u kterých může každá malá změna techniky vést ke zlepšení maxima.

Custom pack

Rád bys využil všechny naše služby, ale nevyhovuje ti ani jeden z nabízených balíčků? Jste sportovní tým a nemáte kondičního trenéra a místo, kde se připravit na sezónu? Nebo jste velká skupina a chtěli byste individuální přistup a zázemí? Nabízíme vám náš CUSTOM PACK! Tento balíček může být poskládán dle vašich požadavků, ať už se jedná o spolupráci s fyzioterapeutem nebo výživovým poradcem, tak i délku nebo počet tréninku. Tato spolupráce je individualizovaným řešením pro klienty Strange Training. Z tohoto důvodu se cena odvíjí od časové dotace a dalších přidružených služeb. Neváhejte se ozvat a individuálně domluvíme podrobnosti spolupráce!

Sportovní testování

Jsi individuální sportovec, který chce založit svůj tréninkový plán na skutečných datech? Hraješ týmový sport a zajímá tě, kde jsou tvé slabé a silné stránky? Tak přesně pro tebe tu máme kompletní Performance Testování s důrazem na analýzu pohybových schopností, které jsou ve tvém sportu klíčové! Jako je například vertikální výskok na silové plošině nebo měření rychlosti pomocí fotobuněk.

© 2024 Strange Training s.r.o. | Žerůtky 72, 671 51 | IČO 08268509 | DIČ CZ08268509

Nakódoval Leoš Lang