Kdo jsme

Strange Training je fúze mezi silovým tréninkem a fyzioterapií, kde se pod jednou střechou můžeš potkat s profesionálními sportovci, lidmi s bolavými zády, kravaťáky, plotýnkářemi, lidmi, co si chtějí vidět na…špičky nohou. Anebo zapálenými hobíky, které baví zvedat těžký váhy.

Kdo je vlastně Strange Training?

Jsme to my dva, Ondra (silový a kondiční trenér) a Terka (fyzioterapeutka), kteří jsme šli za svým snem a za pomoci přátel a rodiny jsme ho přivedli k životu.

Samozřejmě v tom nejsme sami! Sestavili jsme pečlivě vybraný tým profesionálů. Společně vytváříme soukromou silově kondiční posilovnu, kde se o všechny postaráme jak po stránce výkonu, tak po stránce zdraví! Poskytujeme své služby nejen sportovním klubům a sportovcům, ale také široké veřejnosti. Našim cílem je, aby se u nás každý cítil jako doma, i když na tebe budeme občas tlačit nebo po tobě budeme chtít maximální spolupráci pro dosažení cíle! Být „Stranger“ ale neznamená jen správně cvičit, znamená to také být součástí naší komunity. Být Stranger znamená dělat věci kvalitně, s nadšením a dlouhodobě. Pokud sdílíš naše hodnoty a zápal a oceníš náš nekorektní ostrovtip, rádi tě přivítáme mezi nás.

Strange gym

Stejně, jako je pro nás důležitá kvalita našich služeb, je pro nás zásadní i kvalita našeho vybavení. Pokud chceš vyhrát závod formule 1, nepostavíš na start Dacii (ok, do cíle dojede, ale za jak dlouho?). Od začátku říkáme NE kopiím z Číny a nekvalitním náhražkám. Nemáme rádi kompromis v naší práci, a proto chceme to nejlepší možné vybavení! V našem gymu najdeš převážně vybavení od firmy EliteFts z USA, která je dlouhodobě jedna z nejlepších v tomto průmyslu. V ČR jsme proto unikátním prostorem, který nabízí kombinaci „heavy duty“ hardcore lifterského vybavení a prostředků pro rozvoj atletických schopností. Nehledej u nás ani nekonečné řady kardio a posilovacích strojů. Základním vybavením Strange Training jsou silové klece, které jsou našim pracovním stolem a velké činky, které jsou hlavním pracovním nástrojem. Vše, co zde najdeš má svůj smysl a účel, který v tréninku brzo poznáš.

© 2023 Strange Training s.r.o.

Nakódoval Leoš Lang