Kdo jsme

Smíchejte špičkový silový trénink, fyzioterapii, výživové poradenství a regeneraci. Do toho všeho zamíchejte správně zvolené skupinové lekce, jako třeba jógu, cvičení pro děti, kondiční lekce nebo kurz stojky! Unikátní zázemí a fakt skvělý tým.

To všechno servírujeme víkendovým nebo ctižádostivým sportovcům, olympionikům, stejně tak ale malým dětem, běžcům, vzpěračům, zdravým, nemocným nebo akutně bolavým. Jednoduše všem, kdo chtějí na sobě makat a jejich vlastní tělo jim není lhostejné!

Strange Training je místo, kde můžeš svůj zdravý životní styl posunout na jiný level a necítit se u toho blbě! Fakt.

Mimochodem, u nás v gymu si můžeš před tréninkem vychutnat boží kávu a snack nebo si přesunout svůj home office na gym office! Přijď si udělat svůj Strange Day! Dej si kávu, trénink, popracuj a pak si zajdi na masáž. No nezní to jako ideální den?

Vítejte ve STRANGE Training.

Strange gym

Stejně, jako je pro nás důležitá kvalita našich služeb, je pro nás zásadní i kvalita našeho vybavení. Pokud chceš vyhrát závod formule 1, nepostavíš na start Dacii (ok, do cíle dojede, ale za jak dlouho?). Od začátku říkáme NE kopiím z Číny a nekvalitním náhražkám. Nemáme rádi kompromis v naší práci, a proto chceme to nejlepší možné vybavení! V našem gymu najdeš převážně vybavení od firmy EliteFts z USA, která je dlouhodobě jedna z nejlepších v tomto průmyslu. V ČR jsme proto unikátním prostorem, který nabízí kombinaci „heavy duty“ hardcore lifterského vybavení a prostředků pro rozvoj atletických schopností. Nehledej u nás ani nekonečné řady kardio a posilovacích strojů. Základním vybavením Strange Training jsou silové klece, které jsou našim pracovním stolem a velké činky, které jsou hlavním pracovním nástrojem. Vše, co zde najdeš má svůj smysl a účel, který v tréninku brzo poznáš.

© 2024 Strange Training s.r.o. | Žerůtky 72, 671 51 | IČO 08268509 | DIČ CZ08268509

Nakódoval Leoš Lang