Cvičení pro děti

Pravidelné lekce pro děti od 2 do 12 let pod vedením zkušených lektorů, kteří dbají na podporu zdravého psychomotorického vývoje.

Lekce pro děti

Superhero Incubator

věk 2—4 (rodiče s dětmi)

každý čtvrtek 10:00-10:50 a 15:00-15:50

Lekce jsou určené pro maminky nebo tatínky, kteří by rádi své děti aktivně rozvíjeli po tělesné i duševní stránce. Lekce jsou zaměřené na pohybový rozvoj zdravou a hravou formou. Obsahem kurzu je především komplexní rozvoj koordinačních schopností a učení novým dovednostem pomocí opičích drah, řešení různorodých úkolů, psychomotorických her a základů gymnastické průpravy.

Vedoucí lektorkou je učitelka a bývalá reprezentantka ve sportovní gymnastice a TeamGymu Mgr. Petra Hedbávná, která se právě gymnastice na vrcholové úrovni věnovala 24 let. Zkušenosti, které nasbírala sama jako gymnastka a trenérka lekcí pro rodiče s dětmi i dospělé, by ráda předala právě vám.

S sebou potřebujete jen pohodlné oblečení na cvičení a pití, boty nejsou potřeba.

Superhero Academy

věk 4—6 (cvičení pro děti)

každý čtvrtek 16:00 - 16:50

Lekce jsou určené pro děti, které se chtějí aktivně rozvíjet po všech stránkách bez zaměření na jeden konkrétní sport už v takto brzkém věku. Lekce jsou cílené na pohybový rozvoj zdravou a hravou formou. Obsahem kurzu je především komplexní rozvoj koordinačních schopností a učení novým dovednostem pomocí opičích drah, řešení různorodých úkolů, psychomotorických her a základů gymnastické průpravy.

Vedoucí lektorkou je učitelka a bývalá reprezentantka ve sportovní gymnastice a TeamGymu Mgr. Petra Hedbávná, která se právě gymnastice na vrcholové úrovni věnovala 24 let. Zkušenosti, které nasbírala sama jako gymnastka a trenérka lekcí pro rodiče s dětmi i dospělé, by ráda předala právě vám a vašim dětem.

S sebou potřebujete jen pohodlné oblečení na cvičení a pití, boty nejsou potřeba.

Superhero League

věk 8—12 (úpolová cvičení a hry)

každé pondělí 16:15-17:15

Lekce jsou určené pro kohokoliv, kdo má zájem o hravou a komplexní formu tréninku, která buduje sílu, vytrvalost, rychlost, flexibilitu, koordinaci, taktické schopnosti a rozvíjí i psychickou stránku. Zpravidla se bude jednat o úpolová cvičení, kdy konkrétně budeme využívat prostředky z džudó, aikidó a zápasu. Dojde ale i na pohyby animal flow, úpolovou gymnastiku, cvičení s vlastní vahou, různé opičí dráhy a velmi důležitou pádovou techniku.

Výše zmíněná cvičení a aktivity jsou skvělou průpravou do kteréhokoliv sportu, zejména do těch, kde dochází ke kontaktu s protihráč, a všeobecně působí jako prevence proti zraněním. Komplexní rozvoj pohybových schopností (zejména koordinace) se výrazným způsobem pozitivně podepíše na výkonnosti ve vybraném sportu i v době dospělosti.

Hlavním lektorem je Mgr. Přemysl Šimon, který je absolventem oboru „Speciální edukace bezpečnostních složek“ a „Kondiční trenér“. Sám se nejvíce věnoval džudó, ninju-tsu, boxu a kickboxu, kde pracoval i na průpravě dětí. Momentálně je kondičním trenérem prvoligového rugby týmu a s dětmi a mládeží pracuje také volnočasově v rámci Sdružení přátel Jaroslava Foglara.

S sebou potřebujete jen pohodlné oblečení na cvičení a pití, boty nejsou potřeba.

© 2024 Strange Training s.r.o. | Žerůtky 72, 671 51 | IČO 08268509 | DIČ CZ08268509

Nakódoval Leoš Lang